
Скамья под штангу для жима 7FIT L310 складная с приставкой Скотта
- В наличии
- Код: 7FL310
6 337,50 ₴
5 070 ₴
-20%
+380 (97) 756-14-41
Киевстарвозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Лавка универсальная для жима штанги с стойками 7FIT L310 + парта Скотта
Лавка універсальна для жиму штанги зі стійками 7FIT L310 + парта Скотта
Опис:
- довжина: 170 см
- ширина 120 см
- довжина спинки: 77 см
- ширина спинки: 30 см
- довжина сидіння: 30 см
- ширина сидіння: 33 см
- відстань між стійками: 65 см
- 2 блокади для штанги на стійках
- максимальна вага навантаження на стійки 100 кг, на ноги 50 кг
Характеристика:
- Виробник-NEO-SPORT
- Країна виробник- Польща
- Тип - Лава + стійка
- Конструкція-розбірна
- Максимальна вага користувача-100кг
- Вага (кг) - 22
- Колір-чорний
- Призначення-домашній
- Ширина-120
- Довжина-170
- Стан-новий
Особливості:
- посилена конструкція зі сталі
- виготовлено зі сталі, гуми, метал, штучна шкіра.
- посилена конструкція зі сталі, сталь, гума, метал, штучна шкіра.
- регулювання сидіння по горизонталі
- максимальна вага навантаження на стійки 100 кг
- вага 22 кг
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Neo-Sport |
| Страна производитель | Польша |
| Назначение | Домашнее |
| Тип | Скамья + стойка |
| Конструкция | Разборная |
| Максимальный вес пользователя | 100 кг |
| Максимальная нагрузка | 100 кг |
| Вес | 22 кг |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 170 см |
| Ширина | 120 см |
- Цена: 5 070 ₴







