
Ремнь для оружия Acropolis MP-8: кожаный, регулируемый, 84-113 см
- В наличии
- Код: МР-8
871,25 ₴
697 ₴
-20%
+380 (97) 756-14-41
Киевстарвозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ремінь для зброї Acropolis MP-8
Характеристики:
- Довжина: 84-113 см
- Ширина: 2.2-5 см
- Товщина: 0.2-0.4 см
- Ширина кріплення для антабки: 24 мм
Матеріали:
Натуральна шкіра, кобурні гвинти, текстильні застібки. Виконано з рельєфним тисненням.
Опис:
Шкіряний ремінь Acropolis – надійний та зручний спосіб транспортування зброї на плечі. Елегантний дизайн з рельєфним тисненням доповнює високу якість матеріалів. Металеві деталі ретельно заховані, щоб захистити корпус зброї від подряпин та пошкоджень. Надійне кріплення до гвинтівки здійснюється за допомогою кобурних гвинтів. Широка плечова частина забезпечує комфортне носіння. Довжина ременя регулюється, дозволяючи підібрати оптимальне положення для кожного користувача.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Acropolis |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина | 84-113 см |
| Крепеж | кобурні гвинти |
| Материалы | Натуральна шкіра, кобурні гвинти, текстильні застібки |
| Толщина | 0.2-0.4 см |
| Ширина | 2.2-5 см |
| Ширина кріплення для антабки | 24 мм |
- Цена: 697 ₴



