
Ремінь для зброї Acropolis MP-7: шкіра, брезент, 101-105 см
- В наявності
- Код: МР-7
767,50 ₴
614 ₴
-20%
+380 (97) 756-14-41
Київстарповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ремінь для зброї Acropolis MP-7
Характеристики:
- Довжина: 101-105 см
- Ширина: 3,5 см
- Товщина: 0,15-0,6 см
- Ширина для антабки зброї: 24 мм
Матеріали:
Брезентова стрічка з латексними вставками, шкіра, кобурні гвинти, текстильні застібки.
Опис:
Ремінь для зброї зі шкіряною накладкою. Всі металеві деталі приховані, щоб запобігти пошкодженню прикладу та стовбура зброї. Латексна вставка на внутрішній стороні ременя запобігає ковзанню при перенесенні. Кріплення до зброї здійснюється за допомогою кобурного гвинта та текстильної застібки.
Виробник:
Торгівельна марка "Акрополіс" (Україна).
Зверніться до нас:
Для отримання детальної консультації зв'яжіться з нашими менеджерами або оформіть зворотній дзвінок.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Acropolis |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 101-105 см |
| Кріплення до зброї | кобурний гвинт і текстильна застібка |
| Матеріал | брезентова стрічка, латексні вставки, шкіра, кобурні гвинти, текстильні застібки |
| Товщина | 0,15-0,6 см |
| Ширина | 3,5 см |
| Ширина для антабки зброї | 24 мм |
- Ціна: 614 ₴







