
Ремінь для зброї Acropolis MP-3: шкіряний, регульований, 84-113 см
- В наявності
- Код: МР-3
805 ₴
644 ₴
-20%
+380 (97) 756-14-41
Київстарповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ремінь для зброї Acropolis MP-3: надійність та комфорт
Характеристики:
- Довжина: 84-113 см
- Ширина: 2.2-5 см
- Товщина: 0.2-0.4 см
- Ширина кріплення для антабки зброї: 18 мм
Матеріали:
Натуральна шкіра, кобурні гвинти, текстильні застібки. Рельєфне тиснення.
Опис:
Шкіряний ремень для зброї Acropolis MP-3 відрізняється рельєфним тисненням. Металеві деталі приховані, щоб запобігти пошкодженню прикладу та стовбура зброї. Кріплення до зброї здійснюється кобурними гвинтами. Широка плечова частина забезпечує комфорт у використанні. Довжина ременя регулюється. Купуючи цей ремінь із натуральної шкіри, ви робите вигідне вкладення, цінуєте свої кошти та вибираєте якість.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Acropolis |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 84-113 см |
| Кріплення до зброї | кобурними гвинтами |
| Матеріал | Натуральна шкіра, кобурні гвинти, текстильні застібки |
| Рельєфне тиснення | Да |
| Товщина | 0.2-0.4 см |
| Ширина | 2.2-5 см |
| Ширина кріплення для антабки зброї | 18 мм |
- Ціна: 644 ₴




