
Вертикальний магнітний велотренажер Hop-Sport HS-2080 Spark model 2020 black/gold, максимальна вага 120 кг
- В наявності
- Код: 5902308216389
19 860 ₴
15 888 ₴
Вертикальний магнітний велотренажер Hop-Sport HS-2080 Spark model 2020 black/gold, максимальна вага 120 кг
Велотренажер Hop-Sport HS-2080 - чудовий вибір як для людей, які хочуть схуднути та покращити свою форму, так і для тих, хто займається рекреаційним спортом. Ергономічний дизайн, надійна система опору та сучасний комп'ютер гарантують високу ефективність вправ. Вибираючи велотренажер, Ви отримаєте струнку фігуру, найкращу спортивну форму, заощадите час та гроші, витрачені у залі.Основні характеристики:

Багатофункціональний тренувальний комп'ютер









| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Вертикальний |
| Система навантаження | Магнітна |
| Максимальна вага користувача | 120 кг |
| Вага маховика | 9 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Кількість рівнів навантаження | 1 - 10 |
| Кількість тренувальних програм | 1 - 9 |
| Тип кардіодатчику | Вбудований |
| Автономна робота | Батарейки |
| Функции компьютера | Швидкість, Дистанція, Витрата калорій, Частота пульсу, Час |
| Особливості | Компенсатори нерівності підлоги, Ремінці на педалях, Регулювання кута нахилу керма, Регулювання сидіння за вертикаллю, Транспортувальні ролики |
| Вага | 27 кг |
| Колір | Золотистий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 97 см |
| Ширина | 48 см |
| Висота | 132 см |
- Ціна: 15 888 ₴









