
Трекінгові палиці Outtec 3-секційні 65-135 см Anti-shock ALU Палиці для скандинавської ходьби й альпінізму
- В наявності
- Код: 5907766665236
1 223,75 ₴
979 ₴
Трекінгові палиці Outtec 3-х секційні 65-135 см Anti-shock ALU Палиці для скандинавської ходьби та альпінізму
Ви любите активно проводити час на природі? Палиці для скандинавської ходьби Carbon 3 Sections Outtec ідеально підходять для походів.
Основні характеристики:
- 3-сегментна конструкція
- довжина: 65 - 135 см
- діаметр палички: 16 х 14 мм
- матеріал:
- палиця: 6061 алюміній
- ручка ПВХ
- наконечник: загартована сталь
- вага всього комплекту в чохлі: приблизно 630 г
- антишокова амортизація (Anti-shock – технологія, яка поглинає удари, зменшуючи м'язову втому)
- ергономічна пробкова ручка
- регульована петля
У комплекті:
- 2 палиці
- наконечники
- накладки
- чохол
Трекінгові палиці Outtec 65 - 135 см Carbon мають 3-сегментну конструкцію, тому ви можете легко відрегулювати їх під свій зріст. Довжина палиць регулюється в діапазоні 65-135 см. Вони міцні, що обумовлено карбоновим волокном та скловолокном.
Коркова рукоятка добре лежить у руці. Рукоятки не вбирають піт і легко чистяться. Наконечники із загартованої сталі швидко не зношуються. Палиці з антишоковою технологією поглинають забиті місця, зменшуючи м'язову втому. Повний набір, накладки та наконечники.
Оформити замовлення або поставити запитання можна також за телефоном (+380997561441)
або через вайбер \ телеграм за активними посиланнями нижче.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір | Золотистий |
| Довжина ручки | 135 см |
| Довжина палиці | Нерегульована |
| Виробник | OUTTEC |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Мінімальна довжина | 135 см |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал ручки | Пластик/пробка |
| Вага | 630 г |
| Матеріал | Алюміній |
| Матеріал накінечника | Сталь |
| Вікова група | Доросла |
| Максимальна довжина | 135 см |
| Особливості палиці | Антишок, Анатомічні ручки, Регульований темляк, Заглушки на кінцях |
- Ціна: 979 ₴






= href="https://prom.ua/redirect?url=viber%3A%2F%2Fchat%3Fnumber%3D%252B380997561441" target="_blank">