
Мат гімнастичний жорсткий синього кольору, товщина 5 см, складаний, зі зручною ручкою для транспортування.
- В наявності
- Код: 5907766663553
3 747,50 ₴
2 998 ₴
Мат гімнастичний жорсткий синього кольору,товщина 5 см,складний,з зручною ручкою для транспортування.
Мат для фітнесу - це зручний аксесуар для тренувань, виготовлений з високоякісного матеріалу. Килимок для фітнесу незамінний під час домашніх тренувань. Ідеально підходить для йоги, фітнесу, пілатесу та реабілітації. Килимок Gymtek забезпечить вам комфорт та безпеку під час тренувань
Основні характеристики:
- Виробник: Gymtek
- матеріал: Оксфорд - легко чиститься
- розміри у розкладеному вигляді: 180 х 60 х 5 см
- розміри після збирання: 60 х 60 х 15 см
- кількість сегментів: 3
- ручки для перенесення
- липучки з обох боків для можливості комбінування з іншими матрацами
- вага виробу: 1,82 кг
- гарантія: 24 місяці
Універсальне використання
Універсальність даної моделі - це можливість її розкладання, що ідеально підходить для парних тренувань. Його можна використовувати під час йоги, силових видів спорту та бойових мистецтв.
Можливість складання
У вашій кімнаті недостатньо місця для зберігання аксесуарів для вправ? Розкладний мат – це рішення для вас! Модель складається із трьох постійно з'єднаних частин, які можна зручно скласти після тренування, щоб не втрачати цінний простір.
Якість
Завдяки якісним матеріалам, з яких виготовлений мат Gymtek є безпечним та міцним для фізичних вправ. Килимок, що покриває поверхню, гарантує високу стійкість при частому використанні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GYMTEK |
| Ширина | 60 см |
| Країна виробник | Польща |
| Довжина | 180 см |
| Товщина | 50 см |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1082 г |
| Матеріал | Бавовна |
| Тип | Коврик/мат |
- Ціна: 2 998 ₴





