
Килимок-мат для фітнесу, йоги або гімнастики Queenfit ТРЕ 0,6 см, з ручкою для зручного транспортування.
- В наявності
- Код: 5907766664321
1 172,50 ₴
938 ₴
-20%
+380 (97) 756-14-41
Київстарповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Килимок-мат для фітнесу, йоги або гімнастики Queenfit ТРЕ 0,6 см, з ручкою для зручного транспортування.
Килимок Queenfit ефективно захищає від жорсткої та прохолодної поверхні, що дозволить вам повністю присвятити себе вправам і зосередитися на їх виконанні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | QUEENFIT |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Килимок/мат |
| Матеріал | ТПЕ (термопластичний еластомер) |
| Довжина | 181 см |
| Ширина | 61 см |
| Товщина | 6 мм |
| Вага | 848 г |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
- Ціна: 938 ₴








