
Килимок (мат) для йоги та фітнесу NBR 1 см рожевий. ( товщина 1 см)
- В наявності
- Код: 5907766663720
1 047,50 ₴
838 ₴
Килимок (мат) для йоги та фітнесу Gymtek NBR 1 см рожевий
Універсальні розміри дозволяють займатися на килимку кожному, незалежно від зростання та комплекції. Товщина 1 см має відмінні ізолюючі якості та забезпечує комфорт, дозволяючи зручно виконувати вправи в положенні стоячи, лежачи та на колінах. Ви також можете брати килимок із собою на тренування до фітнес-клубу, а після виконання вправ швидко скласти його та транспортувати за допомогою практичних ремінців.
Основні характеристики:
- матеріал: NBR
- розміри: 180 x 61 см
- товщина: 1 см
- призначення: йога, гімнастика, фітнес, пілатес
- колір:
- вага: 865 г
- водостійкий
- ремішки для транспортування
- гарантія 24 місяці
Матеріал та якість
Килимок для вправ виготовлений з м'якого, легкого, піноподібного матеріалу NBR високої щільності, що значною мірою впливає на його тривале використання.
Безпечне тренування
Рельєфна поверхня мату дозволить вам безпечно виконувати будь-які вправи без дискомфорту. Матеріал, з якого виготовлений мат, приємний на дотик і легко миється, це дозволить підтримувати високий рівень гігієни і надовго збереже привабливий вид килимка.
Легкий та компактний
Мат для фітнесу та йоги - незамінний аксесуар для занять спортом вдома, в залі або на природі.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 865 г |
| Виробник | GYMTEK |
| Ширина | 61 см |
| Країна виробник | Польща |
| Довжина | 180 см |
| Матеріал | Каучук |
| Тип | Килимок/мат |
| Товщина | 10 мм |
| Колір | Рожевий |
| Стан | Новий |
| Особливості | Стяжки в комплекті |
- Ціна: 838 ₴







