Хит продаж

Крісло комп'ютерне для геймера АКЛАС Анхель NEW PL TILT Помаранчеве на коліщатках, еко-шкіра, навантаження до 120 кг
- В наявності
- Код: 00020994
3 748,75 ₴
2 999 ₴
-20%
+380 (97) 756-14-41
Київстарповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Крісло комп'ютерне для геймера АКЛАС Анхель NEW PL TILT Помаранчеве на коліщатках, еко-pan>< class="ck-alert__title">
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Помаранчевий |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані, Пластикові |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | геймерське |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 61 см |
| Глибина крісла | 69 см |
| Висота з урахуванням спинки | 120 см |
| Висота посадкової частини крісла | 54 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 49 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 58 см |
| Вага крісла | 14 кг |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | дерево |
| Підлокітник | пластик |
| Основний оббивний матеріал | штучна шкіра (шкірозамінник) |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 51 см |
| Глибина сидіння | 52 см |
| Ширина спинки | 51 см |
| Висота спинки | 70 см |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Механізм гойдання | Так |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Додатковий комплект роликів | Ні |
| Ергономічний підголовник | Так |
| Підставка для ніг | Ні |
- Ціна: 2 999 ₴




