
Чехол для нарезного оружия с оптическим прицелом Acropolis ЧДЗ-2д. Чехол для охотничьего ружья Чехол для нарезного оружия с оптиче
- В наявності
- Код: ЧДЗ-2д
502,50 ₴
402 ₴
-20%
+380 (97) 756-14-41
Київстарповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливості моделі:
-
Оптимальні розміри:
- Довжина: 106 см;
- Ширина: 2 см;
- Висота: 23 см.
Ідеально підходить для нарізної зброї із встановленим оптичним прицілом.
-
Матеріали преміум-класу:
Виготовлений з водовідштовхувального поліестеру D600, який захищає зброю від вологи, пилу та механічних пошкоджень. Каркас додатково укріплений тканиною для посилення міцності. -
Зручність використання:
Чохол не має окремих ручок для перенесення, але його конструкція дозволяє легко носити зброю на плечі за допомогою ременя від рушниці. Елементи, що відкриваються, закриваються за допомогою текстильних застібок-липучок , що забезпечує швидкий доступ до вмісту. -
Легкість та практичність:
М'який кофр важить зовсім небагато, що робить його незамінним для тривалих мисливських вилазок. Підходить для експлуатації у будь-яку пору року – чи то літня спека чи зимові морози.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acropolis |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Поліестер |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Тип | Чохол |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 106 см |
| Ширина | 2 см |
| Висота | 23 см |
- Ціна: 402 ₴


