Новинка

Крісло ігрове комп'ютерне АКЛАС Ретчет PL MB Коричневе з регульованою висотою та підлокітниками, до 120 кг
- В наявності
- Код: aklas -12447
15 125 ₴
12 100 ₴
-20%
+380 (97) 756-14-41
Київстарповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Крісло ігрове комп'ютерне АКЛАС Ретчет PL MB Коричневе з регульованою висотою та підлокітниками, до 120 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aclas |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Коричневий |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані, Пластикові |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | геймерське |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 74 см |
| Глибина крісла | 68 см |
| Висота з урахуванням спинки | 134 см |
| Висота посадкової частини крісла | 53 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 50 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 56 см |
| Вага крісла | 20 кг |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | дерево |
| Підлокітник | пластик |
| Основний оббивний матеріал | штучна шкіра (шкірозамінник) |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 54 см |
| Глибина сидіння | 46 см |
| Ширина спинки | 46 см |
| Висота спинки | 82 см |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Додатковий комплект роликів | Ні |
| Ергономічний підголовник | Так |
| Підставка для ніг | Ні |
- Ціна: 12 100 ₴




