Подарунок

Сковорода з довгими ніжками для пікніка і відпочинку на природі і дачі з диска, борони 50см із сталі.
- В наявності
- Код: ШП58
2 650 ₴
2 120 ₴
-20%
+380 (97) 756-14-41
Київстарповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 49 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Сковорода з довгими ніжками для пікніка і відпочинку на природі і дачі з диска, борони 50см із сталі.»
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сковорода з довгими ніжками для пікніка та відпочинку на природі та дачі з диска борони 50см зі сталі.
Діаметр: 500 мм (50 см)
Висота ніжок: 26 см (Знімні)
Товщина сталі: 4 мм
Бортік: 30 мм
Ручки: «Т»-подібні (Знімні)

Надсилання по всій Україні!
Податковий платіж, без будь-яких передоплат!

Податковий платіж, без будь-яких передоплат!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 7 г |
| Висота стінок | 3 мм |
| Колір | Чорний |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Стан | Новий |
| Виробник | Dacia |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикатор нагріву | Немає |
| Антипригарне покриття | Є |
| Многослойное дно | Немає |
| Верхній діаметр посуду | 50 (см) |
| Використання в духовці | Немає |
| Використання в мікрохвильовій печі | Немає |
| Довжина посуду | 50 см |
| Зберігання в холодильнику | Немає |
| Зливний носик | Немає |
| Знімна ручка | Так |
| Кришка з отвором для виходу пари | Немає |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Кількість ручок | 2 |
| Матеріал | Сталь |
| Матеріал ручок | Сталь |
| Підходить для індукційних плит | Немає |
| Тип посуду | Сковорода-садж |
| Товщина стінки | 2 мм |
| Товщина дна | 4 |
| Форма | Кругла |
| Ширина посуду | 50 см |
- Ціна: 2 120 ₴










