
Горизонтальний магнітний велотренажер Hop-Sport HS-040L Root gold, вага до 120 кг
- В наявності
- Код: 5902308219878
22 110 ₴
17 688 ₴
Горизонтальний магнітний велотренажер Hop-Sport HS-040L Root black/gold/grey - model 2020, вага до 120 кг
Горизонтальний велотренажер HS-040L Root 8-ступінчастим регулюванням опору - це пропозиція, адресована користувачам, які цінують максимальний комфорт при збереженні ефективності вправ. Завдяки цьому пристрою ви можете проводити ефективні та безпечні тренування вдома. Покази комп'ютера: час тренування, пройдена дистанція, калорії, швидкість, пульс. Основні характеристики:
Багатофункціональний тренувальний комп'ютер




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Горизонтальний |
| Система навантаження | Магнітна |
| Максимальна вага користувача | 120 кг |
| Вага маховика | 10 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Функции компьютера | Швидкість, Дистанція, Витрата калорій, Частота пульсу, Час |
| Особливості | Компенсатори нерівності підлоги, Ремінці на педалях, Регулювання сидіння за горизонталлю, Транспортувальні ролики |
| Вага | 31 кг |
| Колір | Золотистий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 124 см |
| Ширина | 60 см |
| Висота | 107 см |
- Ціна: 17 688 ₴









