
Степер зі стійкою, двома еспандерами, з регулюванням висоти педаль для тренувань у домашніх умовах.
- В наявності
- Код: 5902308216259
9 610 ₴
7 688 ₴
Степпер зі стійкою, двома еспандерами, з регулюванням висоти педаль, для тренувань в домашніх умовах.
HS-055s Noble – ефективний тренажер для домашніх тренувань, який допоможе вам зміцнити сідниці, м'язи ніг та схуднути. Тренуючись на цьому степері, ваші ноги рухаються у двох площинах: вгору – вниз та зовні – всередину. Завдяки цьому рішенню тренування схожі на катання на роликах або лижах, під час яких працюють практично всі м'язи
Основні характеристики:
- Призначення: для домашнього використання
- Габарити: 125 х 53 х 46 см (ВхШхД)
- Розміри коробки: 42 x 34 x 55 см
- Вага нетто/брутто: 14/16 кг
- Габарити педалей: 33,5 х 14 см
- Довжина еспандерів: 88-180 см.
- Макс. вага користувача: 100 кг
- Габарити стійки: макс. 125 х хв. 115 х 40 см (ВхШ)
- Регуляція висоти стійки-3 рівня, з кроком 5 см
- Товщина профілю колони: нижня труба – fi 65 мм, верхня – fi 50 мм
- Внутрішня відстань між ступнями: 7 см (коли вони паралельні один одному)
- Тренажер підходить для занять незалежно від віку та рівня підготовки
- Два еластичні еспандери для рук
- Покази комп'ютера: відстежує час, калорії, дистанцію, кількість кроків за хвилину, SCAN
- Регульована висота платформ
Комп'ютер-лічильник Має такі функції:
- TIME: відображає поточний час тренування: від 0:00 до 99:00
- COUNT: відображає кількість кроків
- STRIDES/MIN: обчислює середню кількість кроків за хвилину
- CAL: розраховує витрачені калорії (у ккал)
- SCAN: автоматично перемикається між відображеними значеннями на екрані кожні 4 секунди в наступному порядку: час, калорії, крок/хв.
Регулювання висоти педалей
Завдяки можливості регулювання висоти педалей, ви можете налаштувати степер відповідно до ваших потреб, щоб ще більше підвищити комфорт тренувань. Все, що вам потрібно зробити, це застосувати ручку, розташовану в самому низу степера і встановити відповідний рівень навантаження. Регулювання висоти колони Ручка, розташована на кроковій колоні, дозволяє швидко і легко налаштувати обладнання відповідно до вашого зростання. Висота колони може регулюватися на три рівні (5 см кожен).
Неслизькі педалі
Під час тренування на степері HS-055S Noble вам не потрібно турбуватися про рух ніг під час тренування. Нековзна поверхня забезпечить їм надійне зчеплення.
Еспандери
У комплекті зі степером HS-055S Noble ви отримуєте два еспандери, завдяки яким ви можете розширити область своїх вправ. Еспандери допоможуть зміцнити та сформувати м'язи рук, грудей та спини.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Виробник | Hop-Sport |
| Призначення | Домашнє |
| Тип | Міні - степпер |
| Максимальна вага користувача | 100 кг |
| Хід педалей | Залежний |
| Система навантаження | Гідравлічна |
| Кількість рівнів навантаження | 1 - 10 |
| Кількість тренувальних програм | 1 - 9 |
| Тип кардіодатчику | Вбудований |
| Автономна робота | Батарейки |
| Функции компьютера | Витрата калорій, Кількість кроків |
| Особливості | Компенсатори нерівності підлоги, Еспандери, Транспортувальні ролики |
| Вага | 14 кг |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 46 см |
| Ширина | 53 см |
| Висота | 125 см |
- Ціна: 7 688 ₴









