
Степер з еспандерами Hop-Sport HS-045S Slim red, компактний домашній універсальний кардіотренажр.
- В наявності
- Код: 5902308216761
8 472,50 ₴
6 778 ₴
Степпер з еспандерами Hop-Sport HS-045S Slim red, компактний домашній універсальний кардіотренажер.
Потребуєте фізичної активності або просто хочете привести свою фігуру в порядок? Що б ви не відповіли, степер Hop-Sport HS-045S стане прекрасним рішенням ваших внутрішніх коливань. Він не лише чудово прокачає основні групи м'язів, а й подарує гарний настрій, адже спорт – mdash; це, перш за все, ендорфіни та нереальна енергія.
Характеристики:
- Модель: HS-045S Slim
- Призначений для домашнього використання
- Максимальна вага користувача: 100 кг
- Розмір: 40 х 46 х 135 см (ДхШхВ)
- Розміри коробки: 46 x 24 x 52 см
- Вага: 12 кг
- Платформи: 28,5 х 12 см
- Тренувальний комп'ютер надає такі показники, як час, калорії, загальна кількість кроків, кількість кроків за хвилину, а також функцію SCAN
- Регулювання навантаження на педаль
- Довжина еспандерів: 88 - 180 см
- Стабільна конструкція
- Гідравлічний циліндр
- Гарантія 24 місяці
Тільки подумайте: лише година занять, а рівень душевного позитиву збільшується у рази. Головна особливість степера Hop-Sport HS-045S Slim полягає в тому, що він обладнаний спеціальними палицями на кшталт скандинавської ходьби, що активно включає м'язи грудей і рук. Завдяки цьому ви зможете добре натренувати майже всю м'язову масу: тренажер опрацьовує ноги, сідниці, спину, груди та руки. Збираючись замовити степер HS-045S, будьте впевнені, що отримаєте міцне обладнання високої якості за гарною ціною.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Виробник | Hop-Sport |
| Призначення | Домашнє |
| Тип | Міні - степпер |
| Максимальна вага користувача | 100 кг |
| Хід педалей | Залежний |
| Система навантаження | Гідравлічна |
| Кількість рівнів навантаження | 1 - 10 |
| Автономна робота | Батарейки |
| Функции компьютера | Швидкість, Дистанція, Витрата калорій, Час, Кількість кроків |
| Особливості | Компенсатори нерівності підлоги, Еспандери |
| Вага | 12 кг |
| Колір | Червоний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 40 см |
| Ширина | 46 см |
| Висота | 135 см |
- Ціна: 6 778 ₴





