
Степер для дому зі стійкою Hop-Sport HS-055S Noble blue, тренажер для тренувань різних груп м'язів.
- В наявності
- Код: 5902308222908
9 610 ₴
7 688 ₴
Степпер для дому зі стійкою Hop-Sport HS-055S Noble blue, тренажер для тренувань різних груп м'язів.
HS-055s Noble - ефективний тренажер для домашніх тренувань, який допоможе вам зміцнити сідниці, м'язи ніг і схуднути. Тренуючись на цьому степері, ваші ноги рухаються у двох площинах: вгору – вниз і зовні – всередину. Завдяки цьому рішенню тренування схожі на катання на роликах або лижах, під час яких працюють практично всі м'язи.
Особливості:
- Призначення: для домашнього використання
- Габарити: 125 х 53 х 46 см (ВхШхД)
- Розміри коробки: 42 x 34 x 55 см
- Вес нетто/брутто: 14/16 кг
- Габарити педалей: 33,5 х 14 см
- Довжина еспандерів: 88-180 см
- Макс. вага користувача: 100 кг
- Габарити стійки: макс. 125 – хв. 115 х 40 см (ВхШ)
- Регуляція висоти стійки - 3 рівні, з кроком 5 см
- Товщина профілю колони: нижня труба - fi 65 мм, верхня - fi 50 мм
- Внутрішня відстань між ступнями: 7 см (коли вони паралельні один одному)
- Тренажер підходить для занять незалежно від віку та рівня підготовки
- Два еластичні еспандери для рук
- Покази комп'ютера: відстежує час, калорії, дистанцію, кількість кроків за хвилину, SCAN
- Регульована висота платформ
Переваги степера: регулювання висоти колони, регулювання висоти педалей і зрозумілий, простий у використанні комп'ютер, який вимірює найважливіші параметри тренування. Крім того, завдяки двом прикріпленим еспандерам ви також використовуєте верхні частини.
Комп'ютер-лічильник має такі функції:
- TIME: відображає поточний час тренування: від 0:00 до 99:00
- COUNT: відображає кількість кроків
- STRIDES/MIN: обчислює середню кількість кроків за хвилину
- CAL: розраховує спалені калорії (в ккал)
- SCAN: автоматично перемикається між відображеними значеннями на екрані кожні 4 секунди в наступному порядку: час, калорії, крок / хв.
Вправи на степері HS-055s рекомендуються всім, хто хоче покращити свою фізичну форму та спалити зайві кілограми - незалежно від їх віку та рівня підготовки.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Виробник | Hop-Sport |
| Призначення | Домашнє |
| Тип | Міні - степпер |
| Максимальна вага користувача | 100 кг |
| Хід педалей | Залежний |
| Система навантаження | Гідравлічна |
| Кількість рівнів навантаження | 11 - 25 |
| Кількість тренувальних програм | 10 - 25 |
| Автономна робота | Батарейки |
| Функции компьютера | Швидкість, Дистанція, Витрата калорій, Час, Кількість кроків |
| Особливості | Еспандери |
| Вага | 14 кг |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 46 см |
| Ширина | 53 см |
| Висота | 125 см |
- Ціна: 7 688 ₴









