
Магнітний орбітрек Hop-Sport HS-2050C, з багатофункціональним комп'ютером із дисплеєм.
- В наявності
- Код: 5902308223837
17 860 ₴
14 288 ₴
-20%
+380 (97) 756-14-41
Київстарповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Магнітний орбітрек Hop-Sport HS-2050C, з багатофункціональним комп'ютером з дисплеєм.
Орбітрек HS-2050C Cosmo - це все, що потрібно для ефективного тренування в комфорті вашого будинку. Цей унікальний тренажер об'єднує найкращі якості степера, бігової доріжки та велотренажера,роблячи його ідеальним супутником для занять фітнесом незалежно від вашого віку та фізичної форми.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Польща |
| Призначення | Домашнє |
| Система навантаження | Магнітна |
| Максимальна вага користувача | 100 кг |
| Вага маховика | 9 кг |
| Конструкція | Цілісна |
| Кількість рівнів навантаження | 1 - 10 |
| Кількість тренувальних програм | 1 - 9 |
| Тип кардіодатчику | Вбудований |
| Автономна робота | Батарейки |
| Максимальна довжина кроку | 30 см |
| Функции компьютера | Витрата калорій, Швидкість, Дистанція, Частота пульсу, Час |
| Особливості | Компенсатори нерівності підлоги, Транспортувальні ролики |
| Вага | 29 кг |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 112 см |
| Ширина | 63 см |
| Висота | 152 см |
- Ціна: 14 288 ₴








