
Велотренажер горизонтальний Hop-Sport для занять у домашніх умовах (HS-60L Pulse)
- В наявності
- Код: 5902308220041
30 860 ₴
24 688 ₴
-20%
+380 (97) 756-14-41
Київстарповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велотренажер горизонтальний Hop-Sport для занять в домашніх умовах (HS-60L Pulse)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Польща |
| Призначення | Домашнє |
| Тип | Горизонтальний |
| Система навантаження | Магнітна |
| Максимальна вага користувача | 130 кг |
| Вага маховика | 15 кг |
| Кількість рівнів навантаження | 1 - 10 |
| Кількість тренувальних програм | 1 - 9 |
| Автономна робота | Батарейки |
| Функции компьютера | Швидкість, Дистанція, Витрата калорій, Час |
| Особливості | Компенсатори нерівності підлоги, Ремінці на педалях, Регулювання сидіння за горизонталлю, Транспортувальні ролики |
| Вага | 47 кг |
| Колір | Червоний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 156 см |
| Ширина | 72 см |
| Висота | 117 см |
- Ціна: 24 688 ₴









