
Сіт композитних дисків ELITUM Y 20 кг (4x5 кг) для фітнесу та силових тренувань, ABS-пластик
- В наявності
- Код: 00-G00000079
808,75 ₴
647 ₴
Набір композитних дисків ELITUM Y 20 кг
Успіх силової підготовки безпосередньо залежить від поступового збільшення навантаження. Тільки так можна досягти швидких та довгострокових результатів. Набір дисків Elitum ідеально підходить для виконання вправ у бодібілдингу, силових тренуваннях, а також для загального фізичного розвитку та реабілітації.
Професійні композитні диски Elitum виготовлені відповідно до найвищих стандартів якості, задовольняючи потреби навіть найвибагливіших користувачів. Диски наповнені надміцним мінеральним композитом, що забезпечує довговічність, і покриті міцним ABS-пластиком чорного кольору, який ефективно захищає вашу підлогу від пошкоджень.
Ми впевнені у якості нашого товару, тому надаємо гарантію 5 років!
Основні характеристики:
- Диск композитний Elitum 5 кг - 4 шт.
- Діаметр одного диска: 26 см
- Діаметр отвору одного диска: 31 мм
- Вага одного диска: 5 кг
- Товщина одного диска: 4,5 см
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вага диска | 5 кг |
| Вага набору | 20 кг |
| Діаметр диска | 26 см |
| Діаметр отвору диска | 31 мм |
| Комплектація | Диск композитний Elitum 5 кг — 4 шт. |
| Матеріал диска | мінеральний композит, ABS-пластик |
| Толщина диска | 4,5 см |
| Колір покриття | чорний |
- Ціна: 647 ₴


