Подарунок

Велотренажер магнітний з еспандерами Hop-Sport HS-3010X Blue з навантаженням до 110 кг
- В наявності
- Код: 5902308228818
18 985 ₴
15 188 ₴
-20%
+380 (97) 756-14-41
Київстарповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 250 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Велотренажер магнітний з еспандерами Hop-Sport HS-3010X Blue з навантаженням до 110 кг»
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велотренажери магнітні з еспандерами Hop-Sport HS-3010X Grix X-Bike Black/Blue з навантаженням до 110 кг
Модель X-Bike HS-3010x Grix – справжній прорив у поколінні велотренажерів! X-Bike – це складний сучасний велотренажер з безліччю зручних функцій: сидіння зі спинкою, що забезпечує природне становище хребта, отже, впливає комфортність тренувань; контроль рівня опору, що дозволяє регулювати інтенсивність тренувань під потреби. Удосконалений комп'ютер дозволить виміряти такі важливі параметри, як час, швидкість, відстань та пульс, які є такими важливими при фізичній активності. Тренажер ідеально підходить для невеликих приміщень, оскільки має функцію збирання, що дозволяє заощадити простір.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 17.5 кг |
| Виробник | Hop-Sport |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Вертикальний |
| Кількість рівнів навантаження | 1 - 10 |
| Максимальна вага користувача | 110 кг |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Домашнє |
| Стан | Новий |
| Функции компьютера | Швидкість, Дистанція, Витрата калорій, Частота пульсу, Час |
| Особливості | Компенсатори нерівності підлоги, Ремінці на педалях, Регулювання сидіння за вертикаллю, Транспортувальні ролики, Регулювання сидіння за горизонталлю |
| Тип кардіодатчику | Вбудований |
| Система навантаження | Магнітна |
| Вага маховика | 6 кг |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 108 см |
| Ширина | 54 см |
| Довжина | 106 см |
- Ціна: 15 188 ₴








