
Балансувальна подушка масажна двостороння HOP-SPORT HS-R034BC 34 см сенсомоторна рожева
- В наявності
- Код: 5902308225138
747,50 ₴
598 ₴
Балансувальна подушка масажна двостороння HOP-SPORT HS-R034BC 34 см сенсомоторна рожева

Двостороннє використання
З одного боку балансувальної подушки є горбки, з іншого боку поверхня гладка. Ви можете використовувати подушку на свій розсуд, залежно від ваших уподобань. Горбики зроблять вам додатковий масаж під час тренування та покращать кровообіг.
Сенсомоторні вправи
Сенсомоторні вправи засновані на так званому «внутрішньому» почутті, яке є почуття орієнтації становища частин власного тіла. Рецептори цього почуття розташовані у сухожиллях та м'язах. Вони надають мозку інформацію про м'язову напругу, завдяки якій ми, не дивлячись, дізнаємося, як розташовані наші кінцівки. Сенсомоторні вправи використовуються як підготовка до будь-яких спортивних занять, вони діють превентивно, знижуючи ризик травм. Вони стимулюють рефлекторний механізм нервово-м'язового контролю, що впливає на правильне положення окремих частин тіла по відношенню один до одного. Найпопулярнішими вправами, для яких можна використовувати сенсорну подушку, є: «планка», підйом стегна, випади, присідання.
Подушка для сидіння
Форма подушки балансування дозволяє сидіти на ній. «Нестійкість» подушки змушує тіло прийняти правильну позу – розвантажується поперековий відділ хребта. Сидіння на балансувальній подушці аналогічне сидінню на м'ячі - воно активізує ті ж м'язи. Однак подушка набагато зручніша і дозволяє використовувати спинку стільця або крісла. Завдяки балансувальній подушці у вас розвинеться звичка тримати правильну поставу, а її використання зменшує сутулість.
Приклади вправ на балансувальній подушці:
- Присідання
- Випади
- Обертання тазом у положенні стоячи на подушці
- Бічна планка
- Сидіння на подушці
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 0.9 кг |
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Німеччина |
| Діаметр | 34 см |
| Тип | Балансувальні подушки |
| Форма | Кругла |
| Максимальна вага користувача | 120 кг |
| Колір | Рожевий |
| Стан | Новий |
- Ціна: 598 ₴




