
Килимок (мат) для фітнесу та йоги 0,6 см, для занять у домашніх умовах, у залі або на природі (Чорно-сірий).
- В наявності
- Код: 5907766664314
1 685 ₴
1 348 ₴
Килимок (мат) для фітнесу та йоги 0,6 см, для занять в домашніх умовах, в залі або на природі(Чорно-сірий).
Килимок Gymtek Premium ТРЕ 0,6 см - Ваш особистий фітнес-помічник!
Чорно-сірий килимок Gymtek Premium ТРЕ з товщиною 0,6 см - ідеальний вибір для занять йогою, фітнесом та пілатесом.
Основні характеристики:
- матеріал: піна ТРЕ
- розміри: 181,5 х 61 х 0,6 см
- вага: 920 г
- товщина: 0,6 мм
- призначення: йога, гімнастика, фітнес, пілатес
- тиснутий логотип
- антис ковзна поверхня, стійка до деформації
- легкий водонепроникний
- легко чиститься
- гарантія: 24 місяці
Цей матеріал забезпечує відмінне зчеплення зі підлогою завдяки антиковзній текстурі з обох боків, забезпечуючи вашу безпеку під час тренувань. Килимок забезпечує амортизацію та підтримку, не втрачаючи форму з часом.
Чому вибирати Gymtek Premium ТРЕ 0,6 см:
-
Стійкість до несприятливих умов: Цей килимок стійкий до погодних умов, не втрачає якість під дощем або ультрафіолетом.
-
Екологічно чистий матеріал: Виготовлений із синтетичної піни TPE, він не має неприємного запаху і не містить шкідливих хімічних речовин.
-
Легкий та водонепроникний: Не вбирає вологу та піт, легко чиститься і швидко висихає.
Виберіть килимок Gymtek Premium ТРЕ 0,6 см і насолоджуйтесь безпечними та комфортними тренуваннями.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 920 г |
| Виробник | GYMTEK |
| Ширина | 61 см |
| Країна виробник | Польща |
| Довжина | 181.5 см |
| Матеріал | ТПЕ (термопластичний еластомер) |
| Тип | Килимок/мат |
| Товщина | 6 мм |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 348 ₴








