
Килимок-мат Queenfit ТРЕ 0,5 см для фітнесу та йоги або під тренажер для пілатесу й аеробіки (рожевий).
- В наявності
- Код: 5907766664086
1 172,50 ₴
938 ₴
Килимок-мат Queenfit ТРЕ 0,5 см для фітнесу та йоги або під тренажер для пілатесу та аеробіки (рожевий).
Килимок Queenfit 0,5 см ефективно захищає від жорсткої і прохолодної поверхні, що дозволить вам повністю присвятити себе вправам і зосередитися на їх виконанні. Килимок для йоги Queenfit дуже стійкий до пошкоджень і подряпин. Все це завдяки матеріалу, з якого він виготовлений, а саме високоякісному та щільному TPE.
Рельєфна поверхня запобігає ковзанню килимка, що сприяє стабільному положенню під час тренувань. Мат Queenfit водостійкий, що дозволяє підтримувати високий рівень гігієни і надовго зберігає привабливий вид килимка.
Основні характеристики:
- матеріал: ТРЕ
- розміри: 181 x 61 х 0,5 см
- товщина: 0,5 см
- призначення: йога, гімнастика, фітнес, пілатес
- колір: рожевий
- вага: 710 г
- водостійкий
- ремішки для транспортування
- гарантія 24 місяці
Килимок Queenfit дуже гнучкий і довговічний. Незважаючи на те, що він скручується щодня для транспортування або зберігання, килимок не деформується, після розгортання він еластичний і має форму.
Практичні ремінці для транспортування, що входять до комплекту, дозволяють звернути килимок до компактних розмірів та зручно транспортувати його.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | QUEENFIT |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Килимок/мат |
| Матеріал | ТПЕ (термопластичний еластомер) |
| Довжина | 181 см |
| Ширина | 61 см |
| Товщина | 0.5 мм |
| Вага | 710 г |
| Колір | Рожевий |
| Стан | Новий |
- Ціна: 938 ₴





