
Килимок (мат) для фітнесу йоги та пілатесу 0,5 см сірий. ( розміри: 173 x 61 см)
- В наявності
- Код: 5907766661160
872,50 ₴
698 ₴
Килимок (мат) для фітнесу та йоги Gymtek 0,5 см сірий
Килимок для фітнесу Gymtek ідеально підходить для йоги, фітнесу та пілатесу. Він буде ідеальним помічником у вашому прагненні покращити гнучкість, зміцнити м'язи та отримати максимальне задоволення при виконанні вправ.
Основні характеристики:
- матеріал: ПВХ
- розміри: 173 x 61 см
- товщина: 0,5 см
- призначення: йога, гімнастика, фітнес, пілатес
- колір: сірий
- вага: 728 г
- водостійкий
- гарантія 24 місяці
Безпечне тренування
Обидві сторони килимка оброблені ковзним рельєфним матеріалом, що гарантує надійну фіксацію на підлозі та безпеку під час тренувань. Килимок забезпечує належну підтримку та амортизацію під час тренувань.
Висока якість
Килимок для вправ виготовлений з м'якого та легкого матеріалу ПВХ високої щільності, завдяки чому він приємний на дотик і легко миється, це дозволить підтримувати високий рівень гігієни.
Покращена еластичність
Килимок для фітнесу від Gymtek дуже гнучкий та довговічний. Незважаючи на те, що він скручується щодня для транспортування або зберігання, килимок не деформується, після розгортання еластичний та тримає форму.
Оформити замовлення або поставити запитання можна також за телефоном (+380997561441)
або через вайбер \ телеграм за активними посиланнями нижче.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 728 г |
| Виробник | GYMTEK |
| Ширина | 61 см |
| Країна виробник | Польща |
| Довжина | 173 см |
| Матеріал | ПВХ |
| Тип | Килимок/мат |
| Товщина | 5 мм |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
- Ціна: 698 ₴





= href="https://prom.ua/redirect?url=viber%3A%2F%2Fchat%3Fnumber%3D%252B380997561441" target="_blank">