
Килимок (мат) для йоги та фітнесу NBR 1 см блакитний, для занять спортом удома, у залі або на природі.
- В наявності
- Код: 5907766663706
1 047,50 ₴
838 ₴
-20%
+380 (97) 756-14-41
Київстарповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Килимок (мат) для йоги та фітнесу NBR 1 см блакитний, для занять спортом вдома, в залі або на природі.
Універсальні розміри дозволяють займатися на килимку кожному, незалежно від зростання та комплекції. Товщина 1 см має відмінні ізолюючі якості та забезпечує комфорт, дозволяючи зручно виконувати вправи в положенні стоячи, лежачи та на колінах.
Основні характеристики:
- Тип: Килимок для фітнесу та йоги 1 см
- Вага: 865 г
- Країна реєстрації бренду: Польща
- Гарантія: 24 місяці
- Матеріал: Каучук
- Особливості: Ремінці для транспортування
- Розмір: 180 х 61 см
- Товщина: 1 см
- Колір: Блакитний
Килимок для вправ виготовлений з м'якого, легкого, піноподібного матеріалу NBR високої щільності, що значною мірою впливає на його тривале використання.
Рельєфна поверхня мату дозволить вам безпечно виконувати будь-які вправи без дискомфорту. Матеріал, з якого виготовлений мат, приємний на дотик і легко миється, це дозволить підтримувати високий рівень гігієни і надовго збереже привабливий вид килимка.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 865 г |
| Виробник | GYMTEK |
| Ширина | 61 см |
| Країна виробник | Польща |
| Довжина | 180 см |
| Матеріал | Каучук |
| Тип | Килимок/мат |
| Товщина | 10 мм |
| Колір | Блакитний |
| Стан | Новий |
| Особливості | Стяжки в комплекті |
- Ціна: 838 ₴






