
Сумка для одягання священика з вишивкою Хрест, чорна, 50х35х10 см, поліестер
- В наявності
- Код: СНР-3н
1 961,25 ₴
1 569 ₴
-20%
+380 (97) 756-14-41
Київстарповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Священницька сумка для риз (одягнень) священнослужителя СНР-3н
Ця сумка - незамінний аксесуар для священика, що поєднує в собі функціональність та елегантність.
Основні характеристики:
- Розмір: 50х35х10 см.
- Матеріал: поліестер 600D, штучна шкіра, пінополіетилен.
Сумка прикрашена вишивкою з Хрестом, що надає їй особливого духовного змісту.
Колір: чорний, виконаний з водовідштовхувального поліестеру Д600.
Конструкція виробу:
- Сумка з жорсткими стінками, що забезпечують надійний захист вмісту.
- Містке центральне відділення:
- 2 кишені для службовця та требника (23х17х4 см).
- Внутрішня перегородка з регулюванням обсягу.
- Велика зовнішня кишеня на блискавці (49х27,5 см).
- Кишеня для ідентифікатора зі штучної шкіри та плівки.
- Знімний ремінь на плечі для зручності перенесення.
- 2 транспортні ручки з м'якою накладкою та латунними кнопками "Молись та Служі".
Зручна священицька сумка проста у використанні та догляді.
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Містке центральне відділення | Да |
| Внутрішня перегородка | з регулюванням обсягу |
| Кишеня для ідентифікатора | зі штучної шкіри та плівки |
| Кишеня на блискавці | 49х27,5 см |
| Кишені | 2 кишені для службовця та требника (23х17х4 см) |
| Матеріал | поліестер 600D, штучна шкіра, пінополіетилен |
| Наплічний ремінь | знімний |
| Розмір | 50х35х10 см |
| Стінки | жорсткі |
| Транспортні ручки | 2 з м'якою накладкою і латунними кнопками "Мось і послуги" |
- Ціна: 1 569 ₴








