
Ремінь для зброї Acropolis MP-2: шкіра, брезент, 101-105 см
- В наявності
- Код: МР-2
767,50 ₴
614 ₴
-20%
+380 (97) 756-14-41
Київстарповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ремінь для зброї Acropolis MP-2
Характеристики:
- Довжина: 101-105 см
- Ширина: 3,5 см
- Товщина: 0,15-0,6 см
- Ширина для антабки зброї: 18 мм
Матеріали:
Брезентова стрічка з латексними доріжками, шкіра, кобурні гвинти, текстильні застібки.
Опис:
Ремінь для зброї зі шкіряною накладкою. Всі металеві деталі приховані, щоб запобігти пошкодженню прикладу та стовбура зброї. Латексна доріжка на внутрішній стороні ременя запобігає ковзанню при перенесенні зброї. Ремінь кріпиться до зброї за допомогою кобурного гвинта та текстильної застібки.
Виробник:
Торгівельна марка "Акрополіс" (Україна).
Консультація:
Для отримання детальної консультації зв'яжіться з нашими менеджерами або замовте зворотній дзвінок.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Acropolis |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішня сторона ременя | латексна доріжка |
| Довжина | 101-105 см |
| Кріплення до зброї | кобурний гвинт і текстильна застібка |
| Матеріал | брезентова стрічка, шкіра, кобурні гвинти, текстильні застібки |
| Товщина | 0,15-0,6 см |
| Ширина | 3,5 см |
| Ширина для антабки зброї | 18 мм |
- Ціна: 614 ₴







