
Чохол для гвинтівки з оптикою Acropolis ЧДЗ-1 (118 см) брезент, водовідштовхуючий, посилений край
- В наявності
- Код: ЧДЗ-1
847,50 ₴
678 ₴
Чохол для нарізної зброї з оптичним прицілом Acropolis ЧДЗ-1
Надійний та зручний чохол для транспортування вашої нарізної зброї із встановленим оптичним прицілом.
Основні характеристики:
- Довжина: 118 см
- Ширина: 2 см
- Висота: 22,5 см
- Матеріали: Брезент, текстильні застібки (липучки)
Опис:
Цей мисливський чохол розроблений спеціально для перенесення нарізної зброї у зібраному вигляді, із встановленим оптичним прицілом. Перенесення здійснюється на плечі за допомогою ременя від рушниці. Чохол має розкладну конструкцію та надійно закривається на текстильну застібку (липучку).
Краї чохла Acropolis ЧДЗ-1 додатково посилені міцною тканиною для підвищення зносостійкості. М'яка конструкція чохла виконана з легкого, але дуже міцного брезенту з водовідштовхуючими властивостями. Матеріал відмінно витримує низькі температури та забезпечує надійну фіксацію зброї всередині чохла.
Купити футляр для нарізної зброї з оптичним прицілом Акрополіс ЧДЗ-1 за ціною виробника, ви можете на спеціалізованому сайті Acropolis Shop. Доставка замовлень здійснюється надійними транспортними компаніями по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acropolis |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Брезент |
| Тип | Чохол |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 22,5 см |
| Довжина | 118 см |
| Застібка | текстильні (липучки) |
| Конструкція | розкладна |
| Краї | посилені міцною тканиною |
| Переноска | на плечі за допомогою ременя від рушниці |
| Властивості тканини | водовідштовхувальні |
| Фіксація зброї | Да |
| Ширина | 2 см |
- Ціна: 678 ₴

